Chlazení při práci - aktivní chladicí oblečení

banner_prace

 

 
Powercool-SX3-Alexander-Meyer-mit-kuehlende-Pants-und-Kuehlshirt-2500×2500px-2048x2048

UŽ ŽÁDNÝ STRES Z HORKA V PRÁCI

Patříte mezi lidi, kteří musí pracovat v horkém prostředí? Podle údajů společnosti b.a.u.a trpí v Německu každoročně zdravotními problémy a vyčerpáním z horka při práci 3,7 milionu zaměstnanců. Mnozí z nich trpí problémy s výkonností a soustředěním, a dokonce i vyhořením. Zaznamenávána jsou i úmrtí na úpal. Proto svazy a asociace pojišťoven odpovědnosti zaměstnavatelů doporučují ochranu před teplem, aby se předešlo pracovním úrazům z horka a dbalo se na zdraví lidí. Chladicí oděvy E.COOLINE chrání zdraví zaměstnanců a dokonce udržují produktivitu firem.

 

 

ZŮSTAŇTE V CHLADU I V HORKÝCH DNECH

 

MENŠÍ HORKO = PRACOVAT SOUSTŘEDĚNĚ, V BEZPEČÍ A VE ZDRAVÍ

__________

 

 

 

 

 

Myslíte si, že když je v kanceláři horko a dusno, nedá se nic dělat? Když je práce ve výrobě nebo venku téměř nesnesitelná? Nemluvě o horkých pracovištích s teplotou nad 35 °C nebo o práci v ochranném oděvu.
 
E.COOLINE - klimaticky neutrální "osobní klimatizace k obléknutí" - vám pomůže zůstat zdraví, soustředění a budete produktivní i při vysokých teplotách. Díky unikátní patentované technologii 3D COOL s chytrými vlákny E.COOLINE snadno přeměníte nepříjemné horké pracovní podmínky na mnohem příjemnější a snesitelnější. Díky široké nabídce různých druhů oblečení (trička, vesty, pokrývky hlavy, chladítka rukou a nohou..) si vyberete část těla, kterou potřebujete nejvíce ochladit. Oblečení je kdykoliv a kdekoliv rychle připraveno k použití a ochladí vás na dlouhé hodiny s výkonem až 660W.
 
VÍCE INFORMACÍ O TECHNOLOGII COOLINE SX3 NAJDETE ZDE.

 

 

PROČ BYSTE MĚLI PŘI PRÁCI NOSIT ODĚVY E.COOLINE
 
E.COOLINE JE PRO VÁS VHODNÝ, POKUD...
 
👍 V PRÁCI JSTE VYSTAVENI TEPELNÉ ZÁTĚŽI
 
👍 MUSÍTE NOSIT PRACOVNÍ  NEBO DOKONCE OCHRANNÝ ODĚV
 
👍 TECHNICKÁ ŘEŠENÍ NEJSOU MOŽNÁ NEBO JSOU PŘÍLIŠ DRAHÁ
 
👍 VAŠE SPOLEČNOST CHCE BÝT ŠETRNĚJŠÍ KE KLIMATU

 

ZOBRAZIT PRODUKTY

 

12°C
TEPLOTNÍ ROZDÍL
10h
CHLADICÍ DOBA
5sek
DOBA AKTIVACE
97%
ÚSPORA CO2

 

 

 

 

E.COOLINE ZDŮRAZŇUJE

 

TYTO VÝHODY ZÍSKÁTE POUZE S E.COOLINE

__________

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Výkonné 3D chlazení s příkonem až 660 W

2. Potvrzeno společností HOHENSTEIN v souladu se specifikací DIN 60015

3. Nejrychlejší aktivace - šetří čas a námahu

4. Příjemný, suchý povrch

5. Chlazení mimo oblast ledvin 

6. Lehký, prodyšný, absorbující pot, antibakteriální

7. Lze prát v ruce nebo pračce na jemný program

8. Šetrný ke klimatu, patentováno a vyrobeno v Německu

 

 LogoUV-Protect-50plus-300x222px-1

Banner-website-2023-1024-×-1024-px-900-×-1200-px

 

VYHLÁŠKA O PRACOVIŠTI PLATNÁ OD 26 °C
 
 Vysoké teploty vyžadují od našeho kardiovaskulárního systému maximální výkon. Pouhá 2% ztráta tekutin vede ke snížení výkonnosti. Při teplotě 37 °C klesá koncentrace o 32 %. Zvyšuje se agresivita. Častěji dochází k chybám a nehodám. Proto asociace pojištění odpovědnosti zaměstnavatelů, německá sociální úrazová pojišťovna, zdravotní pojišťovny a mnohé profesní organizace doporučují a propagují opatření na ochranu před teplem na pracovišti. Vzhledem k tomu, že klimatizační systémy a další technická řešení spotřebovávají obrovské množství energie a produkují CO2, jsou naléhavě zapotřebí klimaticky šetrné možnosti chlazení.
 
Zákony a směrnice upravují zvláštní ochranná opatření při teplotách nad 26 °C. V podnicích s horkým počasím je povinné hodnocení rizik. Pokud byla vyčerpána všechna technická a organizační ochranná opatření, doporučují se osobní opatření, například nošení chladicí vesty. Tím se ušetří až 97 % CO2 ve srovnání s klimatizací.
 
 

ANALÝZY PRACOVIŠŤ

 

EFEKTIVITA PROKÁZÁNA

__________

 

 

 

 

 

 

Pracoviště s teplotami od 26 °C nebo dokonce nad 37 °C se nacházejí v mnoha oblastech. Především ve výrobě oceli nebo plastů, ale i v mnoha dalších.

E.COOLINE byl již úspěšně testován ve většině těchto pracovních oblastí. Ať už v automobilovém průmyslu, ve slévárnách, ocelárnách, ve sklářském průmyslu nebo ve stavebnictví. Ve všech případech dokázal E.COOLINE udržet tělesnou teplotu testovaných osob v normálním fyziologickém rozmezí 28-32 °C. Ve srovnání s teplotou bez chlazení byla průměrná teplota těla o 6 °C vyšší. 

 

ZOBRAZIT STUDII</

 

Ecooline-660-watt-cooling-power-alexander-meyer-mit-powercool-Sx3-Shirt-und-Powerarmcooler-SX3-900×1024px
3 položek celkem
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava
Zpět do obchodu