Chlazení pro život - užívejte si léte ve formě

banner_domov

 

 
E-COOLINE-Powercool-SX3-KuehlTankTop-kuehlendes-Tanktop-285_7-1-scaled

HORKO NEMUSÍ ZNAMENAT KONEC SVĚTA

Pocení spotřebuje spoustu energie. Tělu pak tato energie chybí na další procesy. Proto se cítíte vyčerpaní, apatičtí a nesoustředění. S chladícím oblečením a domácím textilem E.COOLINE zůstanete fit i v horku a budete se cítit mnohem pohodlněji. Chladicí vesty, chladicí trička, ale také chladicí čepice, šátky a šály na krk dokáží zbavit tělo stresu z horka a působit proti vyčerpání. Budete se méně potit a cítit se mnohem výkonnější.

 
Chladící přikrývky a závěsy E.COOLINE zajistí v létě příjemné pocitové klima ve vaší domácnosti. Systém E.COOLINE můžete jednoduše používat jako klimaticky neutrální klimatizaci. Technologie COOLINE SX3, kterou jsme integrovali do oděvů a bytového textilu, vás ochladí výkonem až 660 wattů. Jednoduché, účinné, přirozené a šetrné k životnímu prostředí.
 

 

 

ZDRAVÝ A FIT PO CELÉ LÉTO

 

ČISTÁ RADOST ZE ŽIVOTA
S CHLADÍCÍM OBLEČENÍM E.COOLINE

__________

Ať už jste na nákupech, na túře, na dovolené nebo kdekoli jinde, kde cítíte potřebu ochlazení - prostřednictvím příjemných chladicích vest, chladicích triček, chladicích pokrývek hlavy a chladítek rukou, nohou a dalších E.COOLINE produktů, si můžete léto užít naplno i při extrémních teplotách.

 

 

PROČ BYSTE MĚLI POUŽÍVAT E.COOLINE
 
E.COOLINE JE PRO VÁS VHODNÝ, POKUD...
 
👍 JE VÁM V LÉTĚ PŘÍLIŠ HORKO A PŘESTO CHCETE ZŮSTAT AKTIVNÍ
 
👍 BĚŽNÉ FUNKČNÍ OBLEČENÍ VÁM NESTAČÍ A POTŘEBUJETE OCHLADIT UVNITŘ NEBO VENKU
 
👍 TECHNICKÁ ŘEŠENÍ JSOU PŘÍLIŠ DRAHÁ A/NEBO VÁM KLIMATIZAČNÍ SYSTÉMY ZPŮSOBUJÍ NEMOCI
 
👍 CHCETE CHLAZENÍ ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ A KLIMATIZACE PROTO NENÍ ŘEŠENÍM

 

 

ZOBRAZIT PRODUKT

 

 

660W/h
CHLADICÍ VÝKON
10h
CHLADICÍ DOBA
5sek
DOBA AKTIVACE
97%
ÚSPORA CO2

 

 

 
LÉTO JE ZÁBAVA JEN POKUD JSME DOBŘE CHRÁNĚNI

DOKONALÁ OCHRANA PŘED HORKEM I PRO DĚTI

Jakkoli je léto krásné, ohroženy jsou zejména malé děti, protože ještě nedokáží dostatečně regulovat svou tepelnou rovnováhu. Jsou citlivější na sluneční paprsky a teplo. Potí se méně, ale potřebují relativně více vody než dospělý člověk.
 
Proto své dítě vždy chraňte opalovacím krémem vhodným pro děti a vhodným oblečením. K dispozici je E.COOLINE, který podporuje termoregulaci, abyste si mohli užít letní dny na hřišti, na pískovišti nebo při nákupech se svým dítětem.
 
I u starších dětí, ať už se učí, nebo si hrají, jejich soustředění a výkonnost při zvýšené teplotě výrazně klesají. S tričkem E.COOLINE CoolKids ShirtVest se děti cítí mnohem pohodlněji a podávají lepší výkony ve škole i ve volném čase, a to i v horkém počasí.
 
 

ZOBRAZIT PRODUKTY


holcicka
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava
Zpět do obchodu