Powercool SX3 chladicí závěsy

Bílý chladicí závěs o šířce 60 cm délce 245, nebo 295 cm.

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.6.2024 4.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: E·COOLINE
7 257 Kč 7 776 Kč od 7 257 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Powercool SX3 Cooling Slider - aktivní chladicí závěsy - ekologická alternativa ke klimatizačním systémům

Zajistit si příjemnou a chladnou teplotu v místnosti bez klimatizace? Aktivní chladicí závěsy od společnosti E.COOLINE vám zajistí nádherně osvěžující klima v místnosti při vysokých teplotách - klimaticky neutrální a bez dodatečných nákladů na energii.
V domácí kanceláři, v open space kancelářích i ve vašich vlastních domovech: aktivní chladicí závěsy jsou účinnou a udržitelnou alternativou ke klimatizaci.

Chladicí závěsy místo klimatizace: jak to funguje

Tajemství spočívá v materiálu. High-tech rouno COOLINE SX3 se vyznačuje funkční finesou, kdy během několika vteřin váže velké množství vody uvnitř a ukládá ji přímo na inteligentních 3D vláknech. Výhoda: vzniká enormně velká plocha molekul vody, která se může okamžitě odpařovat a účinně chladit. Pod tlakem se netvoří žádné vodní kapky ani kondenzace.

Chladicí závěsy jednoduše postříkejte studenou vodou z rozprašovače a aktivujte high-tech rouno. Nemějte obavy: závěsy jsou ihned poté opět suché, nekapou. Místo toho se voda odpaří a během několika sekund zajistí příjemné chlazení o výkonu až 660 W za hodinu a zdravé klima v místnosti. V porovnání s klimatizačními systémy se tak ušetří až 97 % CO2. Výrazně lepší ekologická bilance - bez dalších nákladů na energii.

Závěsy lze zavěsit pomocí standardních kolejnic pro panelové a posuvné závěsy. Vlastní upevnění se pak provádí pomocí suchého zipu.

Vnější materiál: 100% polyester; vložka: 100% polyester COOLINE.

S posuvnými závěsy E.COOLINE Powercool SX3 můžete chladit své místnosti klimaticky neutrálním způsobem díky technologii "Made in Germany".

Poznámka: Závěsy jsou dodávány bez vytištěného loga E.COOLINE.

Velikost

Šířka 60 cm. K dispozici v délkách 245 cm (velikost S) a 295 cm (velikost L).

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu