Powercool SX3 BandanaPRO

Černo-oranžová chladicí čepice s ochranou krku.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.6.2024 4.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: E·COOLINE
1 683 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Powercool SX3 BandanaPRO - chladicí pokrývka hlavy s ochranou krku

Při práci je povinná přilba - v horku to opravdu není žádná legrace. Člověk se rychle cítí nesoustředěný a apatický. Aktivně chladicí pokrývka hlavy s ochranou krku vám pomůže udržet chladnou hlavu i při vysokých teplotách. S aktivně chladicí BandanouPro s ochranou krku zůstanete - i s povinností helmy nebo kšiltovky - fit a výkonní. Cítíte se svěží, můžete se lépe soustředit a máte více energie.

BandanaPro s neodnímatelnou ochranou krku a uší v signální barvě zároveň chrání před UV zářením. Tím se výrazně snižuje riziko vzniku rakoviny kůže. Díky vysoké viditelnosti výstražné barvy v oblasti krku je práce bezpečnější a v extrémních případech může zachránit život. Díky tomu je šátek Powercool SX3 BandanaPro dokonalou ochranou proti teplu a UV záření s UPF 50+ (certifikováno podle DIN EN 13758-1) pro práci venku.

Materiál je lehký, individuálně objímá hlavu a poskytuje tak optimální chlazení pod kšiltovkami i pod jakoukoli standardní přilbou. Prodyšný materiál SX3 e-mesh s vlákny COOLMAX a plochý elastický pásek nabízejí dokonalé přizpůsobení a optimální pohodlí při nošení.

Vnější materiál: 100% polyester; síťovina: síťovina: 83% polyester / 17% elastan; výplň: 100% polyester COOLINE

S tričkem E.COOLINE Powercool SX3 Shirt SX3 se ochladíte klimaticky neutrálně díky technologii "Made in Germany".

360° pohled – E.COOLINE Powercool SX3 BandanaPRO360° view - E.COOLINE Powercool SX3 BandanaPRO / cooling bandana in the color black

Velikostní tabulka

Velikosti Obvod hlavy
1 55 – 58 cm
2 59 – 62 cm

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu