Technologie - klimatizace 5.0

banner_technologie

 

 
Cooline-SX3-Technologie-Verdunstungsdarstellung-1024×1024px

KLIMATIZACE, KTERÁ SE OBLÉKÁ

Vysoká kvalita, brilantní 3D technologie, chlazení přírodní cestou, tedy vodou a vzduchem, vysoce kvalitní stylové provedení: COOLINE SX3 nabízí vše, co potřebujete pro udržitelnou klimatizaci nejvyšší třídy.
 
Hightech rouno COOLINE SX3 má schopnost během několika sekund vázat uvnitř velké množství vody a ukládat ji přímo na chytrých 3D vláknech. Výhoda: vzniká enormně velká plocha molekul vody, které se mohou okamžitě odpařovat a účinně chladit. Pod tlakem se netvoří žádné vodní kapky ani kondenzace - a to ani v případě, že vyvinete extrémní tlak.

 

 

ÚČINNĚ CHLADIVÉ, ALE PŘÍJEMNĚ SUCHÉ

 

KLIMATIZACE S INTELIGENTNÍMI VLÁKNY

__________ 

 

 

 

 

 

 
👉 Možnosti využití materiálu 3D-COOL jsou obrovské a v posledních letech se již osvědčily v mnoha oblastech. Při integraci do oděvu lze high-tech rouno používat jako klimatizační systém. Jednoduché, účinné a klimaticky neutrální - s dobrým pocitem.
 
👉 Díky svým vynikajícím vlastnostem je tento materiál využíván předními společnostmi v oblasti ochrany zdraví na pracovištích vystavených tepelné zátěži, na klinikách a lékaři v oblasti neurologie, např. při roztroušené skleróze, ale také ve volném čase a při sportu. Materiál COOLINE SX3 nyní hraje vedoucí roli také v oblasti hubnutí.
 
👉 Materiál zpracovaný v módních designech je rychle použitelný a na vnější straně suchý. Díky přírodní antibakteriální úpravě s DEOXX fresh zůstanete nejen ochlazení, ale také hygienicky v bezpečí. Právě tyto výhody odlišují COOLINE SX3 od všech ostatních materiálů dostupných na trhu. Pro úžasně chladivý pocit svěžesti.
 

 

 

Raceweste_Site-IF-award-Logo-links-Kopie-2048x2048 if_designaward2021_red_p_rgb-154x300 Powercool-SX3-T-Shirt-Design-Award-2048x2048

 

PŘIPRAVENÉ K POUŽITÍ BĚHEM NĚKOLIKA SEKUND

Výrobky E.COOLINE se aktivují vodou během několika sekund, rychle schnou a jsou okamžitě připraveny k použití s chladicím výkonem 660 W na litr.

10 HODIN CHLAZENÍ

Materiál COOLINE SX3 uchovává dostatek vody, aby vás udržel v suchu a chladu po celý den.

PRATELNÉ

Výrobky E.COOLINE jsou jediné pratelné funkční chladící textilie s DEOXX fresh. Jednoduše vyprat v ruce nebo v pračce při 30 °C na jemný program.

 

 

12°C
TEPLOTNÍ ROZDÍL
22
PATENTŮ
17
ROZVOJOVÝCH PROJEKTŮ
97%
ÚSPORA CO2

 

  led_ecooline

COOLINE-SX3-Hybrid-Technologie-1500x1500px

PŘIZPŮSOBENÍ OKOLNÍ TEPLOTĚ

Jedinečná a patentovaná 3D technologie to umožňuje: každý výrobek s rounem COOLINE SX3 si může uživatel přizpůsobit podle svých potřeb. Ve více než 90 % případů funguje E.COOLINE na principu 3D COOL odpařování. Pokud potřebujete větší schlazení, můžete samozřejmě systém kdykoli podle potřeby posílit. Jak na to, se dozvíte níže.

Skvělá věc: chladíte efektivně a udržitelně. Používáme pouze přírodní chladiva, jako je voda a vzduch. Navíc je tato technologie rychlá, snadná, praktická a mobilní a lze ji použít kdekoli. Díky skvělému designu kolekcí E.COOLINE a SlimCOOL navíc dobře vypadáte.

 

HYBRIDNÍ TECHNOLOGIE OD SPOLEČNOSTI PERVORMANCE

JEDNA TECHNOLOGIE CHLAZENÍ PRO VŠECHNY PŘÍPADY V HORKU

 

TECHNOLOGIE 3D COOL

Díky běžnému vzniku tepla v našem těle se molekuly vody vázané na vlákna 3D COOL materiálu COOLINE SX3 odpařují tak účinně, že je dosaženo příjemné teploty 16-20 °C s chladicím výkonem až 660 Wattů/litr.

Díky fyzikálnímu principu odpařování chladí COOLINE více při vyšších teplotách a méně při nižších. Tím je vždy dosaženo optimálního výsledku chlazení - automaticky. A co je na tom skvělé: nepotřebujete externí zdroj energie, můžete se volně pohybovat - sami rozhodujete, kde a kdy se chcete ochladit. Ať už v interiéru, nebo venku. Získáte tak soběstačnou klimatizaci, kterou můžete snadno a rychle použít kdekoli.

 

3D COOL BOOSTER

COOLINE toho však umí ještě více. Zatímco v extrémních podmínkách s ledem nebo materiálem PCM musíte čekat hodiny, 3D povrch COOLINE dokáže v rekordním čase 5-20 minut (v závislosti na výrobku) uložit chladicí výkon 0-10 °C a účinně jej uvolnit navíc k ochlazení pomoocí odpařování. Pomocí jednoduchých mobilních chladicích sáčků a ledových obkladů nebo drceného ledu je E.COOLINE účinný i při extrémních teplotách a více než 90% vlhkosti nebo neprodyšném ochranném oděvu. Výrobek je vždy připraven k použití během několika minut. Z toho těží i výrobky SlimCOOL.

V 90 % případů ani nepotřebujete chladicí booster. Samotná 3D technologie s odpařovacím chlazením je obvykle zcela dostačující. Skvělé je, že máte jeden výrobek pro všechny příležitosti.

 

Technologie 3D-COOL s čistě odpařovacím chlazením účinně ochladí tělo až na 12 °C při výkonu až 660 Wh v 90 % případů. Nepotřebujete ledničku ani mrazák. Ušetříte 97 % CO2!

 

COOLINE SX3 funguje perfektně i v extrémních podmínkách (nad 90 % vlhkosti). V těchto případech (pouze cca 10 %) stačí k předchlazení jednoduchá chladicí taška s ledovými obklady nebo ledové sáčky.


laborator

 

E.COOLINE SE POTKÁVÁ S VĚDOU

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ BUDOUCNOSTI

 

POČÍTEJTE S BUDOUCNOSTÍ: Jako průkopník v oblasti chladicích oděvů šetrných ke klimatu analyzujeme naše výrobky ve vědeckých studiích, provádíme testy uznávaných institutů a provádíme rozsáhlá aplikační pozorování.

V úzké spolupráci s předním experty a univerzitami v oblasti chlazení vytváříme nové trendy a získáváme vždy nejnovější informace, které rádi předáváme našim zákazníkům. Naše výrobky také neustále dále vyvíjíme. Pro Vás, klima a Vaše zdraví!

 

Zpět do obchodu