Jak chlazení funguje

banner_aktivace

 

 

Aktivace produktů E.COOLINE je stejně snadná a rychlá, jako mytí rukou. Nalijte na něj vodu, srolujte ho a osušte. Jednodušší už to být nemůže. A pak si užijte příjemné suché chlazení po celé hodiny. Jednoduše "Cool to go".

 

ecooline-Aktivierung-STEP-1_300-x-300px ecooline-Aktivierung-STEP-2_300-x-300px ecooline-Aktivierung-STEP-3_300-x-300px

NAVLHČETE

Přejíždějte rovnoměrně vodou po "polstrované" části výrobku na přední a zadní straně (přibližně 3 sekundy na každou stranu), dokud všechny oblasti neztmavnou. Nebo tuto část namočte na dobu max. 1-2 sekundy např. v umyvadle. Přebytečnou vodu lehce vymačkejte.

SROLUJTE A OSUŠTE

Poté položte výrobek E.COOLINE na ručník a lehce jej zabalte. Vnější látku můžete také jednoduše otřít hadříkem. Poté jej nechte několik sekund vyschnout na vzduchu.NASAĎTE A UŽÍVEJTE SI CHLAZENÍ

Vnější látka je ihned opět suchá a váš výrobek je nyní připraven k použití. E.COOLINE vás klimaticky neutrálně ochladí příjemným chladivým výkonem až 660 W po dobu několika hodin. Proces aktivace lze kdykoli opakovat.


 

 

 

 

 

5sek
DOBA AKTIVACE
12°C
TEPLOTNÍ ROZDÍL
10h
CHLADICÍ DOBA

 

 

 

JAKÝ JE NEJLEPŠÍ ZPŮSOB CHLAZENÍ?

E.COOLINE je nejen účinný bez ohledu na čas a místo, ale také velmi jednoduchý. Výrobky lze aktivovat během několika sekund, například pod vodovodním kohoutkem. Výrobek lehce zmáčknete a jednoduše jej zabalíte do ručníku nebo osušíte papírovými utěrkami na vnější straně. Hotovo! Buď jej použijete ihned, nebo počkáte ještě několik minut - záleží jen na vás. Výrobky E.COOLINE můžete také aktivovat a nechat je chvíli viset. Dáváte přednost aktivaci výrobků večer a používáte je druhý den ráno? Pak jednoduše použijte trochu více vody (tak zůstanou aktivní déle). Část vody se pak přes noc odpaří, ale výrobek obvykle ještě několik hodin funguje a ochladí se na příjemných 16-18 °C. Je to pro vás málo chladné?

Níže se dozvíte, jak můžete systém posílit o další chlad...

Pohrajte si s E.COOLINE a udělejte to způsobem, který je pro vás nejjednodušší.

 

 

METODA COOL-TO-GO

 

TURBO CHLADICÍ BOOSTER

__________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

👉 Někdy našim zákazníkům nestačí chladicí účinek 660 W/l. Buď kvůli vlhkosti vzduchu nad 80 %, nebo v případě extrémně horkých pracovišť (např. tavicí pece).

👉 I pro to však existuje řešení: metoda COOL TO GO. K tomu nepotřebujete nic víc než jednoduchou chladicí nádobu, několik plastových sáčků na zip a kostky ledu nebo led Crush Ice. Drcený led naplňte do sáčků a jednoduše je vložte do chladicího boxu mezi aktivované chladicí textilie.


👉 Po 30 minutách můžete výrobky E.COOLINE vyjmout. Budou absorbovat chladivost drceného ledu a nyní vás budou chladit mnohem více. Účinek samozřejmě netrvá věčně, ale pokud máte v chladicím boxu druhý výrobek, můžete oba výrobky průběžně vyměňovat. Tato metoda je velmi univerzální, protože chladicí box si můžete vzít pohodlně všude s sebou. Zůstaňte vždy čerství a fit.

ZOBRAZIT PRODUKTY

 

 

 

Zpět do obchodu