PowerDog SX3 chladící deka pro psy

Černá chladící deka pro psy o velikosti 50 x 100 cm.

Skladem
Značka: E·COOLINE
5 183 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Chladící deka pro psy Powerdog SX3 - chladící podložka pro psy na léto

Když je horko, psi se potřebují ochladit stejně jako lidé. Protože mají jen několik potních žláz na jazyku a tlapkách, snaží se ochladit své tělo dýcháním. To je účinné pouze do teploty přibližně 28 °C. Pak váš miláček potřebuje další ochlazení.

Nabídněte svému čtyřnohému příteli chladné místo k odpočinku s chladící dekou pro psy E.COOLINE PowerDog SX3. Chladící podložka pro psy přináší úlevu při vysokých teplotách a poskytuje optimální suché chlazení proti přehřátí.

Ať už doma, na zahradě, v autě nebo na cestách - chladicí podložku pro psy lze snadno a flexibilně použít kdekoli a hodí se pro všechny psy. Materiál COOLINE SX3 je příjemně měkký, a tím také chrání pokožku a srst vašeho čtyřnohého přítele.

Rozměr: 50 × 100 cm

Vnější materiál: 100% polyester; výplň: 100% polyester COOLINE

S chladicí dekou pro psy E.COOLINE Powerdog SX3 ochladíte svého psa klimaticky neutrálně díky technologii "Made in Germany".

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: COOLINE SX3 je unikátní technologie 3D COOL, která využívá inteligentní vlákna - na principu odpařovacího chlazení - k přeměně tepla na chlazení. Chladicí deku Powerdog SX3 proto nepoužívejte na površích citlivých na vlhkost, jako jsou parkety, dřevěné podlahy nebo koberce atd. pouze na voděodolném podkladu.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu