Chlazení pro zdraví - aktivní chladicí oblečení

banner_medical

 

 
Gabriele-Renner-Geschaeftfuehrerin-ecooline

UŽIJTE SI LÉTO

Když se oteplí a léto je za rohem, lidé mají obvykle dobrou náladu. Existuje však mnoho lidí, kteří se s vysokými teplotami nedokážou vyrovnat. Mnozí se již při 23°C a slunečním svitu cítí mnohem hůře, bolí je hlava nebo jsou extrémně vyčerpaní. Zpočátku pomáhá studená sprcha. Co ale dělat po zbytek dne?
 

CHRAŇTE SVÉ ZDRAVÍ

Onemocnění způsobených horkem přibývá. Obzvlášť v případě chronických plicních onemocnění, jako je CHOPN, kardiovaskulárních chorob nebo Parkinsonovy choroby mohou vysoké teploty vést i k hospitalizaci nebo problémům s ledvinami. Pro ochranu zdraví je obzvláště důležité, aby si lidé se zdravotními problémy souvisejícími s horkem zajistili účinné chlazení. Jako lékárnice to vím až příliš dobře. Proto jsme vyvinuli chladicí oblečení E.COOLINE pro lepší zdraví a kvalitu života.
 
Vaše Gabriele Renner, lékarnice
spolumajitelka E.COOLINE

 

 

PŘENOSNÁ KLIMATIZACE, KTEROU SI OBLÉKNETE

 

ZŮSTAŇTE ZDRAVÍ
A V DOBRÉ NÁLADĚ

__________

👉 V létě, za stoupajících teplot, již není pro nemocného člověka úplně bezpečno. Stále více pacientů trpí v letních měsících zhoršujícími se příznaky nebo jinými potížemi. V extrémních případech může nadměrná tělesná zátěž, vysoká tepová frekvence a dehydratace vést k vyčerpání a ve vážných případech ke křečím nebo úplnému kolapsu z horka.

👉 Horko zvyšuje například riziko trombózy a z toho plynoucí nebezpečí. Pocení zvyšuje srdeční frekvenci. To může vést k dalším problémům pro pacienty s kardiovaskulárními chorobami. Na termoregulaci těla se podílejí také plíce, což může vést k problémům s dýcháním. Postiženy jsou také ledviny. To vše ohrožuje zdraví. Nejen krátkodobě, ale i dlouhodobě.

👉 Funkční chladicí oblečení E.COOLINE vám pomůže přečkat léto i přes problémy s horkem. Stačí jej nosit místo běžného oblečení nebo přes něj a užívat si léto celé hodiny, ať jste kdekoli. Testováno lékaři a klinikami.

 

 

PROČ BYSTE MĚLI POUŽÍVAT E.COOLINE PRO SVÉ ZDRAVÍ
 
E.COOLINE JE PRO VÁS VHODNÝ, POKUD...
 
👍 TRPÍTE CHRONICKÝMI PROBLÉMY S DÝCHÁNÍM A SRDCEM
 
👍 HORKO ZHORŠUJE VÁŠ CELKOVÝ ZDRAVOTNÍ STAV
 
👍 NEMÁTE NEBO NECHCETE MÍT KLIMATIZACI
 
👍 CHCETE BÝT AKTIVNÍ I V LÉTĚ
 
👍 SE CHCETE OCHLAZOVAT ZPŮSOBEM ŠETRNÝM K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ
 
 

ZOBRAZIT PRODUKT

 

 

660 Watt
CHLADICÍ VÝKON
10 h
CHLADICÍ DOBA
sek
DOBA AKTIVACE
97%
ÚSPORA CO2

 

 

STUDIE A FAKTA

 

NEJLEPŠÍ ZNÁMKY
PRO E.COOLINE

__________ 

 

 

 

Oděvy E.COOLINE byly již samozřejmě podrobeny rozsáhlým testům. Pacienti, lékaři a kliniky v oblasti neurologie již výrobky s chladicí funkcí testovali v nejrůznějších situacích a potvrdili chladicí účinek. Pozitivně byla hodnocena také snadnost použití.

 

ZOBRAZIT STUDII

PERFORMER_BILD16Kuehlwirkung-EN-2
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava
Zpět do obchodu