UDRŽENÍ KONDICE A VÝKONNOSTI V POHOSTINSTVÍ I V HORKU

gastro_uvodka
 
Přílišné teplo způsobuje problémy. Zejména v gastronomii, kde je třeba i ve stresových situacích zachovat chladnou hlavu a hlídat si dokonalý time management. Vysoké teploty však nejenže způsobují pocit únavy, ale také snižují koncentraci a výkonnost. Abyste zůstali soustředění a produktivní, je důležité zajistit účinnou ochranu před teplem. Bez ohledu na to, zda a v jaké oblasti - v hotelu, restauraci, jídelně a cateringové společnosti, pětihvězdičkové restauraci nebo hospodě na rohu - nyní existuje dokonalá a klimaticky neutrální strategie ochrany před teplem s funkčním chladicím oblečením E.COOLINE pro všechny, kteří potřebují být i v horkém počasí ve špičkové formě.
 
TEPELNÝ STRES JE JIŽ MINULOSTÍ

Díky chladícímu oblečení E.COOLINE mohou zaměstnanci v gastronomii snadno zvládnout všechny situace spojené s horkem. Méně se potí a cítí se mnohem pohodlněji. E.COOLINE lze jednoduše nosit jako klimatizaci. Technologie COOLINE SX3, která byla integrována do chladících vest, chladících triček a chladících pokrývek hlavy, stejně jako do chlazení paží a nohou, účinně ochlazuje tělo až na 12 °C pomocí chladivého odpařování s výkonem až 660 W. Jednoduché, účinné a klimaticky neutrální - s dobrým pocitem.

 

UDRŽOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ V NEJLEPŠÍ KONDICI

Chladící vesty nebo chladící trička lze jednoduše nosit pod pracovním oděvem. Dokonce i přímo na kůži. Pokud je to dovoleno, přidejte chladící šátek nebo sluneční clonu SunVisor, abyste měli chladnou hlavu. Každý, kdo musí hodně stát a má problémy se žilami, může také ulevit svým nohám pomocí chladítek na lýtka E.COOLINE (PowerBoots).

Se značkou E.COOLINE se budete vždy cítit chladněji a přitom zůstanete v suchu. Výrobky jsou samozřejmě hygienické, antibakteriální a lze je prát v pračce.

 

Design-ohne-Titel1

4 dobré důvody, proč by se při práci v hotelnictví a gastronomii měl používat chladicí oděv E.COOLINE

 

  1. Větší pohoda

  2. Větší bezpečnost díky lepšímu soustředění

  3. Více energie a zachování výkonnosti

  4. Snížení rizika nehod 

 

E.COOLINE V AKCI

Příjemná návštěva restaurace, dobré jídlo, skvělý hotel, chutné občerstvení - pokud si to chcete užít, spolehněte se na perfektní služby! Pro zaměstnance však může být méně snadné udržet si úroveň výkonu při vysokých teplotách. S chladicím oděvem E.COOLINE hravě zvládnete všechny tepelné situace. Méně se potí a cítí se mnohem pohodlněji.

 

Zpět do obchodu