E.COOLINE - TECHNOLOGICKY VYSPĚLÁ OCHRANA PŘED HORKEM NA STAVBĚ

stavba_uvodka
 
Letní teploty mohou být při práci ve stavebnictví nebezpečné: Vyčerpání, kardiovaskulární problémy nebo problémy se soustředěním nejsou neobvyklé a často jsou příčinou nehod, které mohou být v nejhorších případech i smrtelné.

Kromě toho je v současnosti nejčastější nemocí z povolání rakovina kůže. Oděv zakrývající tělo nebo opalovací krém sice mohou pomoci proti rakovině kůže, ale skrývají také riziko přehřátí. Chladivé nápoje většinou nejsou přímo na pracovišti k dispozici, a pokud ano, rychle se zahřejí a nejsou vhodné ke konzumaci.

Navíc pocení vyžaduje 70 % tělesné energie. Ta pak v práci - a po práci - chybí. Navíc pot stéká do očí, snižuje se soustředění a zvyšuje se riziko nehod. Rakovina kůže nebo úpal? To je dilema. Co dělat?
 
JAK SE CHRÁNIT PŘED TEPELNÝM STRESEM

S klimaticky neutrálními chladícími oděvy E.COOLINE můžete zůstat zdraví, soustředění a produktivní i při vysokých teplotách. Aktivní chladicí oděv je rychle připraven k použití, je mobilní a lze jej nosit kdekoli. Díky 3D technologii E.COOLINE jste aktivně chlazeni po dobu několika hodin výkonem až 660 W.

Chladicí vesty nebo chladicí trička stačí nosit přes nebo pod běžným oblečením. S opalovacím krémem přímo na pokožce. Pro ochlazení hlavy přidejte chladicí šátek pod helmu nebo chladicí baseballovou čepici. V případě horkého asfaltu nebo problémů s žílami vám pomohou lépe snášet horko od země chladítka lýtek (PowerBoots).

S E.COOLINE se budete vždy cítit chladněji a přitom zůstanete v suchu. Výrobky jsou samozřejmě hygienické, antibakteriální a lze je prát v pračce.

 

 

ÚČINNÁ OCHRANA PŘED HORKEM VE STAVEBNICTVÍ

 

TYTO VÝHODY ZÍSKÁTE POUZE OD SPOLEČNOSTI E.COOLINE

__________ 

 

 

 

👉 Výkonné 3D chlazení s 660 watty - potvrzeno společností HOHENSTEIN
 
👉 Nejrychlejší aktivace - šetří čas a námahu

👉 Okamžitě suchý, příjemný povrch

👉 Chlazení nepůsobí na ledviny, doporučené lékaři

👉 Lehký, prodyšný, absorbující pot a antibakteriální

👉 Šetrný ke klimatu, patentovaný a vyrobený v Německu

 

 

Zpět do obchodu