HORKO OHROŽUJE OŠETŘUJÍCÍ PERSONÁL - POMÁHÁ CHLADICÍ ODĚV

zdravotnictvi
 
Na kvalitní práci a péči zdravotnického personálu hodně záleží. I oni jsou ale jen lidé podléhající únaveě a neschopnosti se soustředit, protože v místnostech je často příliš horko. Vyplývá to ze studie NEXT, kterou provedla univerzita ve Wuppertalu. Průzkumu se zúčastnilo celkem téměř 40 000 ošetřovatelů. Zapojilo se do něj 16 nemocnic, 29 domovů důchodců/pečovatelských domů a 30 ambulantních pečovatelských služeb ve 13 spolkových zemích. V ambulantní péči se každý druhý pečovatel cítí "poměrně" nebo "velmi" stresován problémy s teplotou. Tento názor však zastává i téměř 40 % respondentů na jednotkách intenzivní péče a čtvrtina v domovech důchodců.
 
POCENÍ ZPŮSOBUJE ÚNAVU A NESOUSTŘEDĚNOST

Pocení vyžaduje obrovské množství energie. V horku se proto rychle cítíte vyčerpaní a apatičtí, a to i proto, že se zvyšuje kardiovaskulární zátěž a tělesná teplota. Může dojít k vyčerpání z horka nebo jiným zdravotním problémům souvisejícím s teplem. Zde jsou ohroženi zejména starší záchranáři. Snižuje se také schopnost soustředění a snáze se dopouštíte chyb, které mohou mít dalekosáhlé zdravotní následky. To je nebezpečné pro ostatní, ale horko představuje zdravotní riziko i pro vás samotné.

 

Zde může ochlazení pomoci!

 

Bearbeitet-Grafik-aus-Next

 

TEPELNÝ STRES JE NEBEZPEČNÝ

Studie NEXT byla provedena s cílem posoudit důvody předčasného odchodu ošetřovatelského personálu z profese, přičemž se očekává, že demografický vývoj povede k nárůstu počtu lidí vyžadujících péči, což povede k větší potřebě ošetřovatelského personálu. Odchod personálu vede k další zátěži, jako je nábor a školení nových zaměstnanců, ztráta znalostí a další pracovní zátěž pro stávající ošetřovatelský personál.

Proto je pro všechny, kteří se podílejí na poskytování péče, důležité, aby práce mohla být vykonávána při příznivých teplotách a bez tepelného stresu. Zde pomáhá E.COOLINE.

 

PROČ POUŽÍVAT E.COOLINE

Blog-E.COOLINE-in-der-Pflege-Krankenschwester
  • Méně tepelného stresu při práci

  • Lepší soustředění a výkonnost

  • Větší pohoda při vysokých teplotách

  • Lepší zdraví a bezpečnost

  • Lépe užít čas po práci

 

 

"V mnoha starších budovách domovů pro seniory a nemocnic se vnitřní teploty brutálně zvyšují spolu s tím, jak stoupají i venku. Vysoké venkovní teploty představují pro pacienty i odborný personál stav nouze. Jak má být někdo k dispozici pacientovi, když se sám chystá padnout do mdlob"

Dr. Eckhart von Hischhausen, MD

 

LÉPE PRACOVAT A VÍCE SI UŽÍT ČAS PO PRÁCI 

Abyste zůstali i při výkonu zdravotní péče zdraví, soustředění a produktivní, oblékněte si E.COOLINE. Klimaticky neutrální aktivní chladicí oděv je rychle připraven k použití, je mobilní a lze jej používat kdekoli, i v extrémních podmínkách. Technologie COOLINE SX3 3D aktivně chladí pečovatele po celé hodiny výkonem až 660 wattů. Aktivace trvá několik sekund a oděv zůstává ve srovnání s většinou chladicích systémů hygienický a suchý. Chladící vesty, chladící trička, chlaící pokrývky hlavy a chladítka rukou a nohou se jednoduše používají pod běžným oblečením i během přestávek. To snižuje zátěž kardiovaskulárního systému a umožňuje pracovat s mnohem větším soustředěním po celou dobu, což výrazně zlepšuje vaše zdraví a bezpečnost a udržuje vás v dobré pracovní kondici. To vám nejen pomáhá při práci, ale také zajišťuje, že si můžete po práci odpočinout. S E.COOLINE máte stále dostatek energie na to, abyste si užili volný čas s přáteli nebo rodinou.

Stále více klinik a pečovatelských zařízení věnuje pozornost také životnímu prostředí. Namísto klimatizačních jednotek náročných na emise CO2 poskytuje E.COOLINE 100% klimaticky neutrální chlazení a šetří více než 90 % CO2.

 

"Už ji nevrátím. Říkejte si, co chcete."

 

Pečovatelská síla

V MNICHOVĚ NA ODDĚLENÍ COVID PO PRÁCI S CHLADICÍ VESTOU

 

E.COOLINE FUNGUJE I V EXTRÉMNÍCH PODMÍNKÁCH

Ať už při chemické havárii, v krizové oblasti s ebolou nebo v boji proti koronaviru: špičková technologie E.COOLINE funguje perfektně i v extrémních podmínkách. V závislosti na podmínkách lze chladicí oděv použít přímo pod ochranným oblekem nebo jej předem posílit(systém COOL-TO-GO). Chlazení před nebo po použití má také smysl, jak prokázaly studie. Jak bylo nedávno publikováno v britském časopise, chladicí oděv by se měl používat vždy před nebo během doby bez ochranného oděvu.

Regenerace během přestávek je také obzvláště důležitá, aby záchranné služby a zdravotnický personál byli rychle opět fit. Chlazení je velmi účinná metoda regenerace, která šetří energii, jež je naléhavě potřebná pro další operaci. V závislosti na zásahu existuje pro každou situaci vhodné řešení s chladicími vestami & spol. Rádi vám poradíme.  Stačí se nás zeptat!

 

Zpět do obchodu