Univerzální cestovní chladicí vak

Modrý chladicí vak na nápoje s obsahem 1 - 1,5 litru.

Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení
Na objednávku
Značka: E·COOLINE
1 294 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Univerzální cestovní chladicí vak – aktivní chlazení na cesty

Chladicí taška, chladicí taška na láhve, chladicí taška, chladicí taška: Pro tuto dokonalou outdoorovou tašku existuje mnoho názvů. Nezáleží na tom, zda se jedná o láhve, čokoládové tyčinky nebo každodenní drobnosti, jako např: B. oční kapky nebo léky, vše zůstane na cestách při vysokých teplotách chladné, suché a čisté. Chladicí taška Powercool SX3 Coolbag je skutečným rychlým umělcem, který může podle potřeby rychle změnit svůj účel na turistických výletech nebo exkurzích. Chlazení se navíc přizpůsobí individuálním potřebám. Zajišťuje to patentovaná technologie COOLINE SX3, která pomocí inteligentních vláken generuje až 660 W chladicí energie.

Materiál je lehký, pohodlný a díky úpravě DEOXXfresh obzvláště hygienický. Doba chlazení této malé chladicí tašky je až 10 hodin. Díky suchému chlazení lze tohoto konvertibilního společníka pro každodenní použití snadno nosit v batohu, tašce nebo na opasku. Není zapotřebí externí, ekologicky škodlivý zdroj energie.

Velikost láhve: 1 až 1,5 litru

Vnější materiál: 100% polyester; výplň: 100% polyester COOLINE

S E.COOLINE Outdoor CoolBagse můžete ochladit klimaticky neutrálním způsobem díky technologii"Made in Germany".

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu