PowerVital chlazení lýtek pro děti

Černé chladící návleky na lýtka pro děti.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: E·COOLINE
1 035 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Chladiče na lýtka E.COOLINE udržují postel a pyžamo v suchu

Ke snížení horečky jsou stále osvědčeným domácím prostředkem zábaly lýtek. Na rozdíl od léků na snížení horečky nemají žádné vedlejší účinky. Běžná metoda je však poměrně komplikovaná, protože na jedné straně je třeba chránit lůžko, oblečení a přikrývky před vlhkostí. Na druhé straně by měl pacient s horečkou ležet v klidu, aby mu nic nesklouzlo. Zábaly se pak musí neustále měnit. To znamená, že klidný spánek již nepřipadá v úvahu. Nové zábaly na lýtka E.COOLINE zde nabízejí řešení. Díky elastickým bočním částem je lze snadno přetáhnout přes nohy, což zabraňuje jejich sklouznutí i při pohybu.

Postel, přikrývky a pyžamo zároveň zůstávají suché a nepromokavé podlážky nebo další svrchní prostěradla již nejsou potřeba.

Dokonce ani převlékání zábalů již většinou není nutné, protože odpařování prostřednictvím high-tech materiálu COOLINE SX3 uvnitř chladítek zajišťuje příjemné odpařovací chlazení po celé hodiny, a proto vám pomáhá usnout a zůstat ve spánku.

Vnější materiál: 100% polyester; síťovina: 83% polyester / 17% elastan; výplň: 100% polyester COOLINE

Tabulka velikostí

Velikost   Obvod lýtka
1 19 – 21 cm
2  22 – 25 cm
3  26 – 29 cm
4 30 – 33 cm

 

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladících funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu