PowerDog SX3 chladící vesta pro psy

Černá chladicí vesta pro psy ve čtyřech velikostech.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: E·COOLINE
3 368 Kč 3 887 Kč 4 665 Kč 5 183 Kč od 3 368 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Chladicí vesta Powerdog SX3 pro psy - chladicí vesta pro vašeho miláčka

Ať už se jedná o sportovní, asistenční, záchranářské nebo služební psy....nebo jen o rodinné psy - psi jsou velmi citlivá zvířata na teplo, protože se mohou potit pouze z tlapek a nosu. Pocení je účinné pouze do teploty přibližně 28 °C. Pak váš miláček potřebuje dodatečné chlazení, protože horko je nebezpečné.

Chladicí vesta E.COOLINE PowerDog SX3 nabízí aktivní chlazení pro psy, kteří se rádi pohybují i v horkých letních dnech. A pomáhá i psům, kteří se s horkem špatně vyrovnávají.

Chladicí funkční vesta E.COOLINE pro psy byla vyvinuta a navržena ve spolupráci s cvičiteli, trenéry a psovody. Snadno se používá a nabízí dobrý komfort při nošení. Pro ochranu citlivé oblasti ledvin vašeho miláčka byla vynechána oblast ocasu. Pružné upínací popruhy se suchým zipem umožňují rychlé a snadné oblékání a svlékání. Speciální elastická síťovina z lycry na krku navíc zajišťuje plnou volnost pohybu. Materiál COOLINE SX3 je příjemně měkký, a tím také chrání pokožku a srst vašeho čtyřnohého přítele.

Vnější materiál: 100% polyester; výplň: 100% polyester COOLINE

S chladicí vestou pro psy E.COOLINE Powerdog SX3 můžete svého psa chladit klimaticky neutrálním způsobem díky technologii "Made in Germany".

Velikosti

Velikost 0

maltésák, jezevčík atp.
Délka zad: 22 cm
Obvod hrudníku: 36 cm - 48 cm

Velikost 1

Španěl, Border Collie atp.
Délka zad: 32 cm
Obvod hrudníku: 49 cm - 65 cm

Velikost 2

Border collies k plemenům retrieverů
Délka zad: 40 cm
Hrudník: 67 cm - 101 cm

Velikost 3

Německý ovčák až doga
Délka zad: 40 cm
Obvod hrudníku: 72 cm - 109 cm

 

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu