Powercool SX3 vložka do helmy

Modrá chladící vložka do ochranných přileb.

Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení
Na objednávku
Značka: E·COOLINE
1 294 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Powercool SX3 chladící vložka do helmy – dokonalé chlazení hlavy v přilbě

Pro ty, kteří chtějí mít chladnou hlavu i pod ochrannou přilbou, nabízí vložka do helmy E.COOLINE Powercool SX3 řešení - a ještě mnohem víc. Aktivně chladicí vložka totiž snižuje silné pocení při vysokých teplotách a zvyšuje výkon a pohodu. Ať už při práci nebo ve volném čase, díky  chlazení hlavy se budete cítit svěže i ve velmi horkém počasí, pomůže vám lépe se soustředit a dodá vám více energie. Účinné chlazení může zabránit zdravotním potížím a nehodám způsobeným horkem a výrazně zkrátit regeneraci po fyzické námaze.

Materiál je lehký, příjemný a obzvláště hygienický s povrchovou úpravou DEOXX fresh. Díky střihu a dobrému padnutí je vložka ideálním doplňkem cyklistických přileb, standardních pracovních ochranných přileb a svářečských přileb při vysokých teplotách.

Vnější materiál: 100% polyester; výplň: 100% polyester COOLINE

S vložkou do přilby E.COOLINE Powercool SX3 se ochladíte klimaticky neutrálním způsobem díky technologii "Made in Germany".

360° pohled – E.COOLINE Powercool SX3 vložka do helmy

360° view - E.COOLINE Powercool SX3 helmet inlay / cooling helmet insert

Velikost

Jedna velikost (obvod hlavy 49 až 61 cm).

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu