Powercool SX3 vložka do čepice

Černá chladící vložka do čepic.

Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení
Na objednávku
Značka: E·COOLINE
1 294 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Powercool SX3 vložka do čepic – pro letní klobouky a baseballové čepice

Pokud vás slunce spálí na hlavě, můžete se v nejhorším případě stát případem pro lékaře pohotovosti. S vložkou E.COOLINE Powercool SX3 CapInlay můžete mít v horku vždy chladnou hlavu. Aktivně chladicí vložku jednoduše zabudujete do své oblíbené kšiltovky nebo baseballové čepice a můžete si užívat léto.

Chlazení pro klobouky a baseballové čepice snižuje silné pocení a zvyšuje vaši pohodu. Ať už v práci nebo ve volném čase, budete se cítit čerství, budete se moci lépe soustředit a budete mít více energie, a to i při velmi vysokých teplotách. Chladicí vložka může zabránit zdravotním problémům a nehodám způsobeným horkem a výrazně zkrátit regeneraci po fyzické námaze.

Materiál je lehký, měkký a obzvláště hygienický s povrchovou úpravou DEOXX fresh. Díky perfektnímu střihu a dobrému padnutí se CapInlay stává neformálním každodenním společníkem.

Vnější materiál: 100% polyester; výplň: 100% polyester COOLINE

S chladicí vložkou E.COOLINE Powercool SX3 se ochladíte klimaticky neutrálně díky technologii "Made in Germany".

 

360° pohled – E.COOLINE Powercool SX3 chladicí vložka pro baseballové čepice, klobouky nebo letní čepice
360° view - E.COOLINE Powercool SX3 CapInlay / cooling inlay for baseball caps, sun hats or summer caps

Velikost

Jedna velikost (obvod hlavy 54 až 61 cm).

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu