Powercool SX3 šátek na krk

Chladící šátek na krk v různých barvách.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: E·COOLINE
1 035 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Šátek Powercool SX3 - chladící šátek na léto

Při vysokých teplotách ochlazujte oblast krku a šíje - je to nejen příjemné, ale také to výrazně uleví při problémech s horkem. S aktivně chladícím šátkem E.COOLINE Powercool SX3 si tento pocit svěžesti můžete užívat celé hodiny. Funguje to v interiéru i exteriéru. Chladící šátek snižuje silné pocení a vy se cítíte svěžeji, můžete se lépe soustředit a máte výrazně více energie v práci, při sportu i ve volném čase.

Chladící šátek na krk nabízí také lidem s problémy s teplem, jako jsou kvadruplegici nebo pacienti s roztroušenou sklerózou, jednoduchý, rychlý a účinný způsob, jak zůstat v chladu a působit proti únavě, ztrátě výkonnosti a zdravotním problémům. S šátkem E.COOLINE Powercool SX3 lze výrazně snížit dokonce i problémy s horkem v období menopauzy.

Materiál je lehký, měkký a díky povrchové úpravě DEOXXfresh obzvláště hygienický.

Vnější materiál: 100% polyester; výplň: 100% polyester COOLINE

S šátkem E.COOLINE Powercool SX3 se můžete ochladit klimaticky neutrálním způsobem díky technologii "Made in Germany".

360° pohled – E.COOLINE Powercool SX3 chladici šátek na krk360° view - E.COOLINE Powercool SX3 neck scarf / cooling neck scarf

Velikost

Jedna velikost (obvod hlavy 49 až 61 cm).

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu