PowerArmCooler SX3 chladítka předloktí

Černé chladicí návleky na předloktí.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: E·COOLINE
1 294 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

PowerArmcooler SX3 – ochlazovač předloktí pro dokonalý pocit svěžesti v horku

Kdo by to neznal - ten úžasně osvěžující pocit, když vám v parném vedru teče studená voda po rukou? E.COOLINE PowerArmCooler SX3 vám zajistí, že si tento pocit budete moci užívat celé hodiny. Chladítka předloktí a zápěstí zabraňují nadměrnému zahřívání, snižují silné pocení a zvyšují výkonnost a pohodu při práci, sportu i ve volném čase.

S chladítky PowerArmCoolers SX3 se při vysokých teplotách cítíte nejen svěží, ale také nabití energií. Chladítka předloktí byla vyzkoušena v průmyslu a profesionálním sportu a byla vyvinuta pro každého, kdo chce zůstat fit a aktivní i v horku.

Vnější materiál: 100% polyester; síťovina: 83% polyester / 17% elastan; výplň: 100% polyester COOLINE

S E.COOLINE PowerArmCoolers SX3 se můžete chladit klimaticky neutrálně díky technologii "Made in Germany".

Tabulka velikostí

Velikost   Obvod ruky
1 16 – 23 cm
2  18 – 25 cm
3  23 – 30 cm
4  26 – 32 cm


Optimální velikost zvolíte průměrnou hodnotou obvodu zápěstí a ruky v nejširším bodě.

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu