Powercool SX3 chladicí přikrývka

Chladicí přikrývka pro spánek za horkých letních nocí 200 x 135 cm.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.6.2024 4.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: E·COOLINE
10 369 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Powercool SX3 - chladivá přikrývka pro spánek za horkých letních nocí

Konečně se vám bude dobře spát i v horku: přikrývka E.COOLINE Powercool SX3 vám poskytne chlazení při vysokých teplotách, kdykoli a kdekoli to budete potřebovat. Aktivně chladicí přikrývka zajistí klidný spánek v horku a zvýší vaši regeneraci během noci, takže další den můžete začít fit a produktivní. V horku se cítíte svěžeji, dokážete se lépe soustředit a máte více energie.

Chladivá letní přikrývka vás pohladí vzdušným, nádherně lehkým způsobem a dokonalým, příjemně suchým spánkovým klimatem jako v klimatizovaném luxusním hotelu, a zajistí tak nesrovnatelné zážitky ze spánku.

Chladicí přikrývka je obzvláště vhodná nejen na spaní, ale také kdykoli, když chcete ochladit velkou plochu. Také pro osoby s problémy s teplem, jako jsou pacienti s roztroušenou sklerózou nebo kvadruplegici, nabízí chladicí přikrývka jednoduchý, rychlý a účinný způsob, jak čelit vyčerpání (únavě), ztrátě výkonnosti a zdravotním potížím.

Jednoduše postříkejte části, které je třeba ochladit, studenou vodou z vodovodu pomocí přiloženého rozprašovače. To vám dává naprostou flexibilitu a umožňuje ochlazovat oblasti, které jsou pro vás důležité.

Velikost: 200 x 135 cm

Vnější materiál: 100% polyester; síťovina: 83% polyester / 17% elastan; vložka: 100% polyester COOLINE.

S přikrývkou E.COOLINE Powercool SX3 se ochladíte klimaticky neutrálně díky technologii "Made in Germany".

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu