Powercool SX3 chladící deka

Modrá chladicí deka 50 x 100 cm.

Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení
Na objednávku
Značka: E·COOLINE
4 923 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Powercool SX3 - chladící ručník BigPad pro každou situaci v horku

E.COOLINE chladicí ručník/deka s inovativním COOLINE® High-tech rounem, snížuje pocení při vysokých teplotách, zvyšuje výkonnost a pohodu a vede k rychlejší regeneraci po práci. Cítíte se čerstvější v teple, můžete se lépe soustředit a máte více energie.

Použití je ideální pro potřeby chlazení při sezení nebo v době, kdy by mělo být ochlazení rychlé a chlazena velká plocha. Zejména pro ruce, nohy, trup nebo oblast hlavy a krku.

Také pro lidi s problémy s teplem, jako jsou kvadrapegici nebo pacienti s roztroušenou sklerózou.

Poskytuje jednoduchý, rychlý a efektivní způsob, jak působit proti vyčerpání (únavě), snížení výkonu a zdravotním problémům. Vědecké studie potvrzují účinnost přípravku E.COOLINE.

Jednoduše nechte vsáknout 1 litr vody z kohoutku, vysušte ručníkem a umístěte na požadované místo. Deka E.COOLINE Powercool SX3 BigPad ochlazuje až 20 hodin.

Velikost: 50 x 100 cm

Vnější materiál: 100% polyester, síťovina: 83% polyester / 17% elastan, vložka: 100% polyester COOLINE.

S přikrývkou E.COOLINE Powercool SX3 se ochladíte klimaticky neutrálně díky technologii "Made in Germany".

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu