Powercool SX3 čelenka

Chladicí čelenka na hlavu v různých barvách.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: E·COOLINE
775 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Powercool SX3 čelenka - chladící čelenka pro horké letní dny

S čelenkou E.COOLINE Powercool SX3 bude léto mnohem chladnější. Protože i když slunce pálí a je horko, díky aktivně chladicí čelence budete mít chladnou hlavu. Omezuje silné pocení a vy se díky ní budete cítit svěží a budete se moci v horku lépe soustředit. Funguje to v interiéru i v exteriéru.

Jednoduchý, rychlý a účinný způsob, jak čelit vyčerpání (únavě), ztrátě výkonnosti a zdravotním problémům, mají také lidé s problémy s horkem, například kvadruplegici nebo pacienti s roztroušenou sklerózou. Koncentrace a výkonnost se udržují a pohoda se výrazně zvyšuje. S čelenkou E.COOLINE Powercool SX3 lze výrazně snížit dokonce i bolesti hlavy v období menopauzy a nepříjemné pocity z horka.

Materiál je lehký a příjemně měkký na pokožce. Klasický střih dělá z chladicí - čelenky univerzální pomůcku pro každou příležitost Lze ji snadno zavázat na zátylku, což zajišťuje zcela individuální, přiléhavé a pohodlné nošení pro každého.

Vnější materiál: 100% polyester; výplň: 100% polyester COOLINE.

S čelenkou E.COOLINE Powercool SX3 se ochladíte klimaticky neutrálně díky technologii "Made in Germany".

 


360° pohled – E.COOLINE Powercool SX3 čelenka

360° view - E.COOLINE Powercool SX3 headband / cooling headband

Velikost

Jedna velikost (obvod hlavy 49 až 61 cm).

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu