Powercool SX3 BasecapPro

Chladicí kšiltovka v černé či modré barvě s oranžovou krční ochranou.

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: E·COOLINE
2 072 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Powercool SX3 BasecapPro – chladicí čepice s ochranou krku

E.COOLINE Powercool SX3 BasecapPRO s ochranou krku vám díky aktivnímu chlazení zajistí chladnou hlavu i v největším horku. S chladicí čepicí s ochranou krku se cítíte svěží, můžete se lépe soustředit a máte více energie. Funguje to v práci, při sportu i ve volném čase.

Baseballová čepice s ochranou krku v signální barvě zároveň chrání před sílícím UV zářením. Tím se výrazně snižuje riziko vzniku rakoviny kůže. Ochrana krku není snímatelná, a splňuje tak specifikace profesních asociací pro způsobilé chladicí pokrývky hlavy. Díky vysoké viditelnosti výstražné barvy v oblasti krku je práce venku bezpečnější a v extrémních případech může zachránit život. Díky tomu je čepice s ochranou krku ideální ochranou proti teplu a UV záření UPF50+ (certifikováno podle DIN EN 13758-1) pro práci venku.

Materiál je lehký a příjemný na dotek. Klasický střih poskytuje vynikající pohodlí při nošení. Chladicí čepice se zahnutým kšiltem chrání oči před oslepujícím sluncem. Lze ji snadno nastavit pomocí suchého zipu v zadní části hlavy a tím zajistit přesné a pohodlné nošení.

Vnější materiál: 100% polyester; výplň: 100% polyester COOLINE

S čepicí E.COOLINE Powercool SX3 BasecapPRO se ochladíte klimaticky neutrálně díky technologii "Made in Germany".


360° pohled – E.COOLINE Powercool SX3 BasecapPRO

360° view - E.COOLINE Powercool SX3 BasecapPRO / cooling basecap with neck protection

Velikost

S = obvod hlavy 49 až 53 cm

L = obvod hlavy 54 až 60 cm

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu