Powercool SX3 Bandana

Chladicí pokrývka hlavy.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.6.2024 4.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: E·COOLINE
1 553 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Šátek Powercool SX3 - chlazení hlavy při vysokých teplotách

Chlazení hlavy při vysokých teplotách není možné pouze v bazénu pod širým nebem nebo v lomovém jezírku. S šátkem E.COOLINE Powercool SX3 Bandana si navzdory všemu zachováte chladnou hlavu. Ať už v práci, nebo ve volném čase - aktivně chladicí pokrývka hlavy snižuje silné pocení při vysokých teplotách a zvyšuje tak výkonnost a pohodu.

Díky tomu můžete bez obav trávit čas venku, a to i v extrémních vedrech, a cítit se svěžeji, lépe se soustředit a mít výrazně více energie.

Šátek Powercool SX3 Bandana nabízí také lidem s problémy s horkem, jako jsou kvadruplegici nebo pacienti s roztroušenou sklerózou, jednoduchý, rychlý a účinný způsob, jak čelit vyčerpání (únavovému syndromu), ztrátě výkonnosti a zdravotním problémům. Soustředění a výkonnost se udrží, pokud si příjemně ochladíte hlavu. A pohoda se výrazně zvýší.

Materiál je lehký, měkký a díky povrchové úpravě DEOXXfresh obzvláště hygienický. Šátek se zavazuje v zadní části hlavy pro přizpůsobení.

Vnější materiál: 100% polyester; výplň: 100% polyester COOLINE.

S šátkem E.COOLINE Powercool SX3 se ochladíte klimaticky neutrálně díky technologii "Made in Germany".

360° pohled - E.COOLINE Powercool SX3 Bandana / chladicí šátek

E.COOLINE Powercool SX3 Bandana / cooling bandana in color blue

Velikost

Jedna velikost (obvod hlavy 52 až 60 cm) 

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu