Powercool SX3 Bandana light

Černá chladicí pokrývka hlavy.

Můžeme doručit do:
4.6.2024
Možnosti doručení
Na objednávku
Značka: E·COOLINE
1 553 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Powercool SX3 Bandana light - chladicí šátek pro větší koncentraci při vysokých teplotách

Se chladící pokrývkou hlavy v provedení Bandana light si zachováte chladnou hlavu i při vysokých teplotách. Ať už v práci nebo ve volném čase - chladicí šátek snižuje silné pocení při vysokých teplotách a zvyšuje tak výkonnost a pohodu. S chladicí Bandanou můžete bez obav trávit čas venku, a to i v extrémních vedrech, a cítit se svěžeji, být schopni se lépe soustředit a mít výrazně více energie.

Pokrývka hlavy Powercool SX3 Bandana light nabízí také lidem s problémy s horkem, jako jsou kvadruplegici nebo pacienti s roztroušenou sklerózou, jednoduchý, rychlý a účinný způsob, jak čelit vyčerpání (únavovému syndromu), ztrátě výkonnosti a zdravotním problémům. Koncentrace a výkonnost zůstávají zachovány. A výrazně se zvyšuje pohoda.

Materiál je lehký, měkký a díky povrchové úpravě DEOXXfresh obzvláště hygienický. Velikost lze individuálně nastavit pomocí zavazování na zadní straně hlavy, takže je vždy zaručeno dokonalé přizpůsobení.

Vnější materiál: 100% polyester; síťovina: 83% polyester / 17% elastan; výplň: 100% polyester COOLINE

S lehkým šátkem E.COOLINE Powercool SX3 Bandana se můžete ochladit klimaticky neutrálním způsobem díky technologii "Made in Germany".

360° pohled – E.COOLINE Powercool SX3 Bandana light

360° view - E.COOLINE Powercool SX3 Bandana light / cooling bandana in blue

Velikost

Jedna velikost (obvod hlavy 52 až 60 cm) 

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu