PowerBoots SX3 chlazení nohou

Modré chladicí návleky na nohy.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: E·COOLINE
4 405 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Větší výkon a rychlejší regenerace v horkém počasí

  • Chladítka lýtek pro menší pocení v horku, tepelná ochrana pro větší bezpečnost práce při vysokých teplotách.
  • Menší únava a výrazně menší ztráta výkonnosti při práci s ochrannými obleky, rychlejší regenerace po práci.
  • Chlazení až na 12 °C během několika sekund s chladicím účinkem až 20 hodin.
  • Snadné použití, mobilní a flexibilní použití během několika sekund, optimální přizpůsobení díky individuálně nastavitelným suchým zipům.
  • POKYNY K PÉČI: Praní odděleně, praní při 30 °C, cyklus pro vlnu bez odstřeďování, ruční praní, prací prostředek s neutrálním pH, chemické čištění.

Míváte při vysokých teplotách často unavené a těžké nohy a víte, jak prospěšné je chlazení? Pokud chcete tento pocit pohody trvale začlenit do svého každodenního života a ulevit svým nohám, pak vám E.COOLINE PowerBoots SX3 nabízí aktivní a trvalé chlazení. S chladicími návleky na lýtka si můžete flexibilně a mobilně organizovat svůj každodenní život a cítit se výrazně svěžeji a fit. To zajišťuje patentovaná technologie COOLINE SX3, která pomocí inteligentních vláken generuje až 660 W chladicí energie. Externí, ekologicky škodlivý zdroj energie není zapotřebí. Z tohoto důvodu - a také proto, že jsou vyráběny klimaticky neutrálním způsobem - jsou produkty E.COOLINE nezávislé na zdrojích energie příkladné i z hlediska udržitelnosti.

Materiál je lehký, měkký a díky povrchové úpravě DEOXXfresh obzvláště hygienický. Zapínání na suchý zip zajišťuje individuální přizpůsobení a umožňuje flexibilní a rychlé nazouvání a vyzouvání. Stačí je na 10 sekund aktivovat studenou vodou z kohoutku, návleky PowerBoots jsou během několika sekund suché a připravené k použití téměř kdykoli a kdekoli - po celé hodiny. Chladítka lýtek jsou ideální také při nošení ochranných pracovních obleků (OOP), aby se zabránilo vyčerpání z horka a zdravotním problémům, ale také pro rychlejší regeneraci. Vědecké studie potvrzují účinnost chlazení E.COOLINE.

Řiďte se prosím návodem přiloženým k výrobku.

Vnější materiál: 100% polyester; výplň: 100% polyester COOLINE

Tabulka velikostí

Velikost   Obvod lýtka
1 35 – 39 cm
2  38 – 42 cm
3  41 – 46 cm

 

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu