Powercool SX3 BaseCap

Chladicí kšiltovka v různých barvách.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: E·COOLINE
1 812 Kč
Klimatizace
Klimatizace
která se obléká
Aktivace
Rychlá a snadná
aktivace chlazení
Hygienické
Hygienické
a pratelné
Antibakteriální
Antibakteriální
úprava

Powercool SX3 baseballová čepice – chladicí čepice pro ochlazení hlavy

S kšiltovkou E.COOLINE Powercool SX3 bude léto mnohem chladnější. Protože i když slunce praží a začíná být horko - chladicí kšiltovka vás vždy ochladí. Omezuje hojné pocení, i v horku se cítíte svěží, můžete se lépe soustředit a máte více energie. Funguje to v práci, při sportu i ve volném čase. Chladicí čepice nabízí příjemné suché ochlazení v každé situaci, a tedy dokonalý pocit svěžesti.

Lidé s problémy s teplem, jako jsou kvadruplegici nebo pacienti s roztroušenou sklerózou, mají navíc k dispozici jednoduchý, rychlý a účinný způsob, jak čelit vyčerpání (únavě), ztrátě výkonnosti a zdravotním problémům. Koncentrace a výkonnost se udržují a pohoda se výrazně zvyšuje.

Materiál je lehký a příjemný na dotek. Díky klasickému střihu je chladicí kšiltovka univerzální pro každou příležitost. Zahnutý kšiltu chrání oči před oslňujícím sluncem. Lze ji snadno nastavit pomocí suchého zipu v zadní části hlavy a zajistit tak přesné a pohodlné nošení.

S kšiltovkou E.COOLINE Powercool SX3 se můžete ochlazovat klimaticky neutrálně díky technologii "Made in Germany".

Vnější materiál: 100% polyester; výplň: 100% polyester COOLINE

Z výrobních důvodů jsou možné barevné odchylky.

360° pohled – E.COOLINE Powercool SX3 baseball cap360° view - E.COOLINE Powercool SX3 baseball cap / cooling baseball cap

Velikost

Jedna velikost (obvod hlavy 49 až 61 cm).

Návod na údržbu

Chladicí oblečení E·COOLINE je na rozdíl od většiny ostatních chladicích funkčních textilií pratelné.

Všechny naše výrobky lze prát v ruce nebo v pracím cyklu pro vlnu bez funkce odstřeďování při teplotě 30 °C za použití speciálního pracího prostředku DEOXX® ECO Wash (alternativně: TOKO® ecowash), který lze prát. Vzhledem k odlišnému chemickému složení to však nemůžeme zaručit.

Řiďte se prosím pokyny přiloženými k výrobku.

 

e-cooline_logo

Revoluční chladivé funkční oblečení z Ulmu

Klimatologové to vědí už dlouho. Nyní mnoho lékařů, ale také mnoho lidí, jako jste vy a já, zjistili, že pěkné počasí zlepšuje vaši náladu, ale přílišné teplo způsobuje problémy.

Ušetřete spoustu peněz a 90 % CO2 ve srovnání s klimatizací.

Chladivé funkční oblečení E.COOLINE vás snadno a rychle ochladí až na 12°C.

Vedoucí postavení na trhu v Německu a Evropě – na to jsme hrdí. Jako první jsme na trh zavedli pratelné, profesionální a rychle účinné chladivé textilie.
Jsme motivováni nadále poskytovat našim partnerům a zákazníkům vysokou kvalitu a služby, ale především naši inovační sílu.

Začalo to myšlenkou v oblasti medicíny a realizace se rychle etablovala v dalších oblastech jako je bezpečnost práce, sport a volný čas i pro velmi speciální požadavky.

Mezitím své zaměstnance před tepelným stresem chrání nejen přední společnosti, ale také sportovní národní týmy a mistři světa.

Za naše technologie jsme od spolkového prezidenta obdrželi ocenění BG Recognition Award for Trade & Distribution, Excellence Award a „Land of Ideas“.

My ale chceme víc, a proto jsme oddáni Senátu pro hospodářské záležitosti a Globálnímu paktu OSN. Bereme také vážně ochranu životního prostředí a nechali jsme naši společnost a naše produkty analyzovat, aby naše společnost působila na mezinárodní úrovni a kolekce E.COOLINE byla klimaticky neutrální. To znamená, že jsme od roku 2013 první klimaticky neutrální textilní společností na světě.

 

Zpět do obchodu