logo

www.chladicivesty.cz

SVĚT
CHLAZENÍ

cz   de

 
 

•  Bezpečnost

 
 

•  Problém

 
 

•  Řešení

 
 

•  Cooline

 
 

•  Studie/Fakta

 
 

•  Technologie

 
 
 

e.cooline

 
 

Termokinetická studie
Studie "Thermoman" národního výzkumného institutu... [více]

 
 
 

Snížený pracovní výkon v horku
V lidském těle se cca 70 % práce svalů přeměňuje v teplo. Vysoké... [více]

 
 
 

Investujte do výkonu
COOLINE napodobuje a posilňuje systém chlazení lidského těla, při kterém... [více]

 
 

home Úvod         -Produkty         - Kontakt

 

Investujte do výkonu

COOLINE napodobuje a posilňuje systém chlazení lidského těla, při kterém srdce pumpuje krev směrem ven a vede teplo ke kůži. Tam vzniká pot, který se odpařuje a tím vzniká chlad. Bohužel je tento tělu vlastní sytém omezen. Hightech-vlákno je proti tomu schopno vázat na sebe vodu v několikanásobku vlastní váhy. Voda pak uniká opět jen odpařováním, ne mechanickým tlakem. Tím vzniká chlad, který ochlazuje tělo. Vesty nezasahují ledviny a jsou z příjemného navenek schnoucího funkčního vlákna. Ochlazují oblast systému srdečního-krevního oběhu, který je nejsilněji postižen zátěží horka. Systém COOLINE je vytvořen pro profesionální potřeby. Chladící skříň COOLBOXX® se postará o plnoautomatickou aktivaci a řízení, aby byly vesty kdykoliv 24 hodin denně připraveny k používání.

img

Buďte v pohodě

Je jedno, jak horko je. Vy zůstanete ochlazeni a máte tudíž lepší předpoklady udržet si zdraví, koncentraci a výkon. Podle fyzikálních pravidel při vypařování chladí vesty COOLINE při vyšších teplotách silněji, při nižších teplotách méně. Díky tomu vzniká vždy optimální výsledek chlazení.

K tomu přijímá tento high-tech materiál pot a napomáhá tak tělu vlastnímu systému chlazení. Doba chlazení je podle teploty několikahodinová až několikadenní, vesta je tudíž určena pro každou práci a pracovní dobu.

Kompletní systém

Chraňte se vestami COOLINE® před tepelným zatížením. Individuálně, nezávisle na teplotě a po dlouhou dobu. Chladící skříň COOLBOXX se stará o to, aby byly vesty připraveny 24 hodin k nasazení.

 

Všechna práva vyhrazena © publikuje firma IMPASS, s.r.o.  |  vytvořila společnost PROFI IMAGE s.r.o.